Liitu meie ärimaja üürnikega juba täna!

Hetkel veel hea valik ruume!

Viimsi Äritare on uus büroohoone Viimsis just Sinule, kes Sa hindad oma aega, pead lugu puhtast keskkonnast ning soovid olla oma tegemistes efektiivne!

 

Äritare asub Viimsis, Paadi tee 3. Mõnus asukoht annab võimaluse tulla tööle mööda kergliiklusteid jalutades, rattaga või rulluiskudega. Kes aga eelistab autot, sellel on mõnus parkida Äritare maa-aluses avaras 47 autokohaga parklas. Parkimisvõimalusi välialal pakub 59-kohaline parkla.

 

Hoone on 3-korruseline - I korrusel hakkavad asuma kaubandus- ja toitlustusettevõtted, II ja III korrusel erineva suurusega bürood. Väljaüüritavaid büroopindu (nende suurust ja sisu) on võimalik muuta vastavalt Sinu soovile.

 

Hoone pindala on 7446 m2.

Hoone valmis juulis 2017.

 

Viimsi Äritares on leidnud endale kodu väga erinevad ettevõtted.

 

I korruselt leiate kunstisalongi A la Carte Design, kus pakutakse müügiks mitmete disainerite ja kunstnike töid ja siit leiate omapärase ja ajatu kingituse.

 

Sel korrusel asuvad ka Arctic Spas vannisalong, mis pakub spa vanne koju või aeda; lillepood Vivy Lilled, kardinasalong Velsti Decor ning Kaissu Interiors, kus pakutakse magamistoa mööblit, tekstiile ja aksessuaare. Vilbel Mööblisalong aga  pakub kvaliteetset mööblit nii elu- kui magamistuppa.

 

I korrusel on ootab teid ka prantsusepärane kohvik Lyon – väga rikkalik menüü, suurepärased prantsusepärased maiustused, saiakesed, tordid ja iga päev erinevad päevapakkumised.

 

II korrusel avaneb lausa iluteenuste paradiis, sest valik on tõesti uhke: AromaStyle, Naeratus, Carine Salong; helisalong Valiheli/Arratt ja uus kehastuudio Noexcuse Life.

 

Lisaks on kontorid ka firmadel Jälle ja KO, Asperti, Bravo Healthcare, Bravo Pharmaceuticals, Subaru Nordic, Philips Lighting, Presshouse, Skiptech, Baltic Food Company, Fortruck Group, Maxx Pharma, RL Raamatupidamine, MNC Transport, VS Projekt.

 

III korrusel asuvad aga Viimsi Jooga, Taru Viimsi, iluteenindajad Anu Eller, Anneli Puusepp, Elice Kolk, ProEssence; massöör BodyProff; kitarriõpe ja elektroonikaremont ning ettevõtted Hingehooldus, BestEnergy, Vaimukoda, Protein Group, KT Europroject Management, Kaarsilla Kinnisvara, Fiiberplast, Viimsi Gümnasium, Modular Building Worldwide.

 

Häid ettevõtteid mahub aga veel!

ÜLES