Liitu meie ärimaja üürnikega juba täna!

Hetkel veel hea valik ruume!

Kodulähedane büroo säästab aega!

Sa ei pea enam oma aega kulutama tipptunnis tiksumisele, vaid saad seda kasutada pere ja sõprade jaoks. Kasvõi pool tundi säästetud aega päevas teeb töönädalas kokku 3,5 tundi, mida võiksid kulutada perele, sõpradele või kasvõi sportimisele.

 

Kodulähedane büroopind säästab raha!

Kui hakkad ise endale bürood ehitama, pead Sa teadma, mis saab Sinu ettevõttest aastate pärast. Viimsi Äritares üürid just nii suure büroopinna, kui hetkel vajad.

 

Kodulähedane büroopind säästab energiat!

Sa ei põleta enam hulka kütust, et jõuda linna tööle, vaid saad kiiresti oma äritegevust korraldada ka siin. Lisaks ei pea Sa muretsema ruumide haldamise ja remondi pärast, vaid saad pühenduda oma äritegevusele.

 

Kodulähedane büroopind toetab koduvalla arengut!

Kuna Viimsi Äritare saab Sinu ja paljude teiste toimekate väikefirmade koduks, siis pakub see keskkond koostöövõimalusi ning loob sünergia, mida on mujalt raske oodata.

 

Kodulähedane büroopind on öko!

Väiksemaid sõite ja optimaalseid ruumilahendusi võimaldav töökoht on igal juhul keskkonnasõbralik. Samuti on Viimsi Äritare siseviimistluses kasutatud naturaalseid materjale ja tolmuvabu lahendusi, mis on hea uudis allergikutele. Kasvõi koolist saabuval lapsel on isa-ema ootamine nende seinte vahel tervislikum kui paljudes muudes kohtades.

ÜLES